najefektywniejsza logistyka
Jednym z najważniejszych wyróżników Inter Cars na krajowym i europejskim rynku są charakteryzujące się najwyższą jakością procesy logistyczne.
Inter Cars - otwarcie nowego magazynu w Chorwacji
W Chorwacji powstało nowe centrum logistyczne Inter Cars SA
To był szczególny dzień w historii chorwackiego oddziału. W sobotę 10 grudnia 2022 roku oficjalnie otwarto nowe centrum logistyczne ILS. W uroczystości uczestniczyli Prezes Zarządu Inter Cars SA, Maciej Oleksowicz oraz Mirko Rugle, dyrektor odpowiedzialny za chorwacki rynek. Wraz z nimi obecni byli także liczni goście ze świata motoryzacji oraz nasi klienci, partnerzy i dostawcy.
wojciech aleksandrowicz ils
ILS wspiera dostępność towarów w Inter Cars!
Dlaczego klienci Inter Cars mogą spać spokojnie? To m.in. wyjaśnia Wojciech Aleksandrowicz, Prezes i Dyrektor Zarządzający w ILS –  firmie, która w Grupie Inter Cars odpowiada za logistykę.
Europejskie Centrum Logistyki i Rozwoju ILS_06.jpg
Profesjonalne warsztaty magazynowe w Europejskim Centrum Logistyki i Rozwoju ILS
Europejskie Centrum Logistyki i Rozwoju ILS to obiekt, który imponuje zarówno swoją powierzchnią, jak również zaawansowaniem technologicznym maszyn, które można w nim znaleźć. To m.in. z tego powodu budynek w Zakroczymiu został wytypowany jako miejsce warsztatów organizowanych przez redaktorów pisma Nowoczesny Magazyn, które odbędą się 27 lutego.
© Inter Cars. Wszelkie prawa zastrzeżone