innowacyjne e-narzędzia
Inter Cars to szereg usług elektronicznych oraz e-narzędzi, które w znacznym stopniu usprawnią pracę Twojego warsztatu!
Co nowego w Inter Cars e-Catalogu?
Przedstawiamy nowe funkcje oraz udogodnienia, które zostały wprowadzone do Inter Cars e-Catalogu. Dzięki tym zmianom wyszukiwanie oraz zamawianie części będzie jeszcze prostsze i bardziej zautomatyzowane. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.
Poznaj Inter Cars e-Catalog w praktyce!
Dołącz do spotkań online Inter Cars e-Catalog w praktyce i bądź na bieżąco.
Inter Cars e-Catalog – dlaczego warto?
Inter Cars e-Catalog to mobilne narzędzie, służące nie tylko do zamawiania części, ale przede wszystkim wszechstronna platforma, dzięki której przygotujesz wyceny i oferty dla klientów, stworzysz koszyk ulubionych produktów przypisanych do konkretnego klienta lub samochodu, szybko znajdziesz schematy i wskazówki dotyczące naprawy czy przeglądu technicznego oraz wiele innych funkcji.
haynespro_kup_dostep_1170x658.jpg
HaynesPro skonfigurowany z Inter Cars e-Catalog
Program HaynesPro WorkshopData zawiera obszerną bazę danych oraz informacje techniczno-diagnostyczne na temat wszelkich pojazdów. Już sam ten fakt sprawia, że jest to niezastąpione narzędzie dla każdego serwisu samochodowego i mechanika. Jeśli dodamy do tego konfigurację z Inter Cars e-Catalog, najlepszym katalogiem mobilnym, otrzymujemy multinarzędzie, które przyspieszy i ułatwi każdą naprawę.
warsztat 3 z logo.jpg
eSOWA – poznajmy się bliżej
eSOWA, czyli elektroniczny System Obsługi WArsztatu Jestem nowoczesnym systemem informatycznym, który ułatwi pracę w Twoim warsztacie samochodowym i sklepie motoryzacyjnym. Dzięki szeregowi przydatnych funkcjonalności, poprawię sprawność obsługi  klientów i pomogę Ci w codziennym zarządzaniu serwisem. Poznajmy się bliżej. Skorzystaj z mojego doświadczenia.
Motointegrator
Motointegrator to platforma internetowa, pośrednicząca pomiędzy kierowcą, a warsztatem i oferująca części do napraw, które w swym asortymencie posiada Inter Cars.
© Inter Cars. Wszelkie prawa zastrzeżone