najszersza oferta
Zmiany w Valeo Specialist Club - wymieniaj punkty na pieniądze!
Dzięki wprowadzonym zmianom, korzystanie z programu lojalnościowego Valeo Specialist Club staje się jeszcze bardziej wygodne. Od teraz zgromadzone punkty można łatwo wymienić na pieniądze na karcie Edenred.
Kupuj wózki narzędziowe w Inter Cars! Sprawdź naszą ofertę
Kupuj wózki narzędziowe w Inter Cars! Sprawdź naszą ofertę
Poznaj bogatą ofertę Inter Cars w zakresie wózków warsztatowych. Nasze marki profesjonalnych narzędzi dla warsztatów – HANS, TOPTUL, SONIC oraz PROFITOOL – to szeroki wachlarz wyboru. Prezentujemy modele od tych wyposażonych w podstawowe narzędzia, które są niezbędne przy pracy w warsztacie, po zawierające bardzo rozbudowane zestawy narzędzi. W naszej ofercie na pewno znajdziesz wózek narzędziowy, dopasowany do Twoich potrzeb.
Szkolenia techniczne Inter Cars wrzesień 2023
Sprawdź szeroką ofertę szkoleń Inter Cars we wrześniu 2023
Inter Cars wspólnie z dostawcami przygotowali bogatą ofertę szkoleniową na wrzesień. Do wyboru są zarówno wydarzenia online, jak i stacjonarne, które odbęda się w wielu polskich miastach.
Wiadomości IC 98 – zapraszamy do lektury
Letnie wydanie Wiadomości IC przynosi nową dawkę aktualności ze świata Inter Cars, poradniki dotyczące nowoczesnych usług warsztatowych oraz wskazówek, jak wykorzystać nowoczesne oprogramowanie Inter Cars dla usprawnienia pracy warsztatu.
Szkolenia techniczne Inter Cars dla mechaników sierpień 2023
Zapisz się na szkolenia Inter Cars dla mechaników w sierpniu 2023
Weź udział w szkoleniach technicznych organizowanych przez Inter Cars i poszerzaj swoją wiedzę w temacie konkretnych napraw samochodów. W naszej ofercie znajdziesz wiele takich wydarzeń dotyczących prawie każdego elementu w samochodzie. Sprawdź, co przygotowaliśmy razem z naszymi dostawcami na sierpień 2023 roku.
animacja_.png
Jakie korzyści płyną ze współpracy z Inter Cars?
Od początku roku trwa kampania wizerunkowa Inter Cars. Czego dokładnie dotyczy? Pokazuje to najnowsza animacja krajowego lidera na rynku dystrybucji części.
© Inter Cars. Wszelkie prawa zastrzeżone