partnerskie relacje
Inter Cars od wielu lat pełni rolę rynkowego lidera, który skutecznie łączy ze sobą wiele obszarów.
Razem budujemy silny aftermarket
Partnerskie relacje, zaufanie, wzajemna kooperacja – to ideały, które od ponad 30 lat przyświecają Inter Cars w budowie rynku niezależnych warsztatów samochodowych w Polsce i w Europie. Takie hasła towarzyszyły również spotkaniu z klientami, jakie miało miejsce na początku maju 2023 roku w Żmiącej pod Nowym Sączem.
Elring szkoli młody mechaników
Elring wspólnie z Inter Cars szkolą młodych mechaników
Inter Cars wspólnie z firmą Elring przeprowadził cykl szkoleń dla uczniów szkół zaangażowanych w program Młode Kadry. Czego dotyczyły szkolenia i dlaczego są one tak ważne?
Inter Cars Marketplace
Inter Cars Marketplace – nowe możliwości dla warsztatów samochodowych!
Chcemy być partnerem warsztatów, oferując wszystko to co jest im potrzebne w jednym miejscu. Aby to osiągnąć, uruchomiliśmy platformę Marketplace, która rozwija nasze portfolio pośrednio – łącząc ze sobą mechaników samochodowych i wszystkie zainteresowane współpracą z nimi firmy oraz przedsiębiorstwa. Jakie są szczegóły projektu i jakie korzyści może on przynieść klientom Inter Cars?
szkolenia inter cars
Szkolenia Inter Cars to wartość sama w sobie
Szkolenia, webinaria i e-learningi to różne formy doskonalenia umiejętności, które Inter Cars proponuje swoim klientom jako usługi wspierające działalność serwisów samochodowych.
animacja_.png
Jakie korzyści płyną ze współpracy z Inter Cars?
Od początku roku trwa kampania wizerunkowa Inter Cars. Czego dokładnie dotyczy? Pokazuje to najnowsza animacja krajowego lidera na rynku dystrybucji części.
Motointegrator owtarty dla wszystkich warsztatów w Polsce
Motointegrator zaprasza do współpracy wszystkie serwisy samochodowe w Polsce. Rejestrując firmę na www.mi.eu, możesz teraz bez opłat stworzyć stronę swojego warsztatu, przedstawić klientom ofertę i skutecznie promować usługi w internecie.
© Inter Cars. Wszelkie prawa zastrzeżone