Wartości dodane dla serwisu
Inter Cars to zaufany i niezawodny partner, od wielu lat kojarzony z najszerszą na rynku ofertą części motoryzacyjnych, dużą dostępnością asortymentową i sprawną logistyką.
Dlaczego Inter Cars? Poznaj opinie klientów
Dlaczego Inter Cars? Poznaj opinie klientów
Punktualność dostaw, dostępność części czy szkolenia – to tylko część z obszarów, które klienci Inter Cars wskazują jako największe przewagi dystrybutora na rynku. Dowiedz się dlaczego duża część z nich mówi wprost #WybieramInterCars?
Q Service Castrol bliżej klientów – dni otwarte w Auto Serwis Fabianki
Q Service Castrol bliżej klientów – dni otwarte w Road Pol w Fabiankach
Jedną z idei sieci Q Service Castrol jest, by była ona jak najbliżej klientów. Efektem tego założenia są dni otwarte organizowane przez warsztaty zrzeszone w sieci. Tym razem dni otwarte dla klientów odbyły się w serwisie Road Pol. Na odwiedzających czekały interesujące atrakcje oraz eksperci służący wiedzą techniczną.
Akademia Oponiarska
Inter Cars i Polski Związek Przemysłu Oponiarskiego będą szkolić wulkanizatorów
Akademia Oponiarska – powołana i prowadzona przez Polski Związek Przemysłu Oponiarskiego (PZPO) rozpoczęła współpracę z Inter Cars, liderem rynku aftermarket. Szkolenia z obsługi opon osobowych, ciężarowych i motocyklowych będą prowadzone przez trenerów Akademii w centrum szkoleniowym Inter Cars w Czosnowie  pod Warszawa oraz w siedzibie PZPO w Piechaninie pod Poznaniem.
leasing w Inter Cars
Opcja leasingu dla wszystkich sprzętów wyposażenia warsztatu w Inter Cars!
Szybciej, prościej, sprawniej. W Inter Cars oferujemy leasing, dzięki któremu bez dużego nakładu finansowego unowocześnisz swoją działalnośći zaoszczędzisz czas. Poznaj ofertę, która pomoże Ci wnieść Twoją firmę na wyższy level.
Wywiad z konferencji w Ostródzie
Logistyka i relacje z klientami – to nas wyróżnia
Trudno jednoznacznie podać przepis na sukces w branży motoryzacyjnej. Są jednak takie obszary, nad którymi warto pracować, by stały się później dewizą firmy. Podczas niedawnej konferencji silnikowo-olejowej mieliśmy okazję porozmawiać z klientami Inter Cars, którzy powiedzieli nam, co nas wyróżnia, jak rozpoczęła się nasza współpraca i co sądzą o Centrum Kompetencji Silnikowej.
ADAS od podstaw z TEXA
ADAS od podstaw z TEXA - Nowe wyzwanie dla warsztatów, czyli jak to się zaczęło
ADAS – jeszcze 3-4 lata temu dla większości warsztatowców raczej skrót męskiego imienia bez polskich znaków niż określenie szeregu układów, wpływających na poprawę bezpieczeństwa w nowoczesnych pojazdach. Dzisiaj dzięki szkoleniom, coraz nowszej flocie obsługiwanych w warsztatach pojazdów oraz szeregu urządzeń do kalibracji i diagnostyki „ADASów” prawie każdy wie, że chodzi o „te radary i kamery”.
Inter Cars E-Catalog szukanie części po vin
Szybkie wyszukiwanie części po numerze VIN ze zdjęcia w Inter Cars e-Catalog
Czy często zdarza Ci się, że podczas pracy w warsztacie samochodowym wpisanie numeru VIN w katalogu, w celu znalezienia odpowiednich części jest problematyczne lub utrudnione? Inter Cars e-Catalog rozwiązał to, wdrażając nową funkcjonalności wyszukiwania po numerze VIN bez konieczności wprowadzania go ręcznie. Już nie musisz wpisywać numeru w wyszukiwarkę używając do tego klawiatury - wystarczy, że wgrasz jego zdjęcie.
Więcej niż części: Inter Cars – Szkolenia
Inter Cars to nie tylko fachowa obsługa w dziedzinie dystrybucji części do wielu rodzajów pojazdów. To także ekspercka pomoc merytoryczna, którą zapewniamy w postaci szkoleń, webinarów oraz platform e-learningowych. Klienci Inter Cars mają w ten sposób możliwość doskonalenia umiejętności, które pozwolą im jeszcze sprawniej prowadzić serwis samochodowy.
Więcej niż części: Inter Cars – Leasing
Inter Cars gwarantuje klientom możliwość leasingowania maszyn i urządzeń warsztatowych. Oferujemy atrakcyjne warunki finansowe, uproszczone procedury, szybkie decyzje o finansowaniu oraz sprawne dostawy sprzętu. Dzięki temu wyposażysz w pełni warsztat i wymienisz stare urządzenia na nowe.
© Inter Cars. Wszelkie prawa zastrzeżone